Blog

ciekawy portal internetowy

Posted by admin on Lipiec - 4 - 2017 | Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda jednostka opieki zdrowotnej – poczynając od małych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zapewnić sobie potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą towarów sprzedawanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego są nie tylko lekarze każdej z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, jak również ratownicy medyczni. Każdego centrum zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując dobrej jakości, świetne materiały medyczne i specjalistyczne akcesoria.

Co można znaleźć w hurtowni materiałów medycznych? Zaopatrzenie to produkty z wielu różnych specjalności, które zawierają zarówno produkty tematów ogólnych, przez środki dezynfekcyjne, meble medyczne, aż po sprzęt okulistyczny i weterynaryjny.

Centrum akcesoriów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, oferując szeroką gamę odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z marek, jakich towary można znaleźć w ofercie to np. Menzel Glaser, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii oraz urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia sprzęt dla centrów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, odczynniki, jak również wywoływarki diagnostyczne.

Z innej strony materiały i asortyment dentystyczny, jaki znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje aż 8 000 produktów skierowanych do dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty pochodzą od renomowanych firm, do których należy między innymi: Lascod, Nordiska, Microbrush. W ofercie znajduję się także firmy polskie, twórcy takich marek na przykład Zhermapol lub Chema.

Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku takie jak amalgamaty oraz cementy; wiertła, leki, amalgamaty jak również różnego rodzaju masy osłaniające czy akryle.

Przedstawiony tutaj krótki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część wszystkiego, co znajduje się nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u przedstawicieli handlowych, i w sklepie internetowym.

Zobacz

Wyposażenie gabinetów medycznych

W jaki sposób działa hurtownia medyczna
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Comments are closed.